Mamy karmiące pilnie potrzebne! :)

W celu przeprowadzenia badań dotyczących oceny mikrobiomu (mikrobioty) mleka kobiecego, potrzebujemy 5 mam karmiących. Jeśli więc jesteś:

- z Warszawy lub okolic (byśmy mogli łatwo odebrać od Ciebie próbki),

- najlepiej w pierwszych 12 tygodniach karmienia piersią albo jesteś w stanie dokładnie określić czas laktacji,

- dostępna czasowo, otwarta i chętna przysłużyć się wyższej sprawie (badania przysłużą się rozwojowi polskich produktów wspierających laktację mam karmiących piersią),


Zapraszamy do kontaktu i zgłoszenia się do nas – napisz na adres mailowy: biuro@nutropharma.pl podając imię, nazwisko, wiek swój i dziecka oraz czas karmienia piersią.

Zweryfikujemy zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Podpiszesz z nami umowę oraz odpowiednie oświadczenie, gwarantujące bezpieczeństwo stosowania naszego produktu.

Za udział w badaniu i zostanie z nami do końca badania, odwdzięczymy się upominkiem w postaci interaktywnej maty dla dziecka :)

NA CZYM POLEGA UDZIAŁ W BADANIU?

1. Otrzymujesz od nas produkt do przyjmowania – zawiera probiotyk i prebiotyk, które pozytywnie wpływają na mikrobiom mleka kobiecego.

Sposób użycia produktu – 1 kapsułka dziennie przez 15 kolejnych dni.

2. Pobierasz 5ml swojego mleka do woreczka do przechowywania mleka, który otrzymasz od nas – przed zastosowaniem produktu, jak również codziennie, przez kolejne 15 dni po przyjęciu produktu. Próbki każdorazowo podpisujesz niezmazywalnym markerem datą pobrania (daty nie mogą się zmyć w międzyczasie!) i zamrażasz w domowej zamrażarce.

Jesteśmy z Toba w stałym kontakcie.

Przed rozpoczęciem badań podpisujesz oświadczenie gwarantujące bezpieczeństwo stosowania produktu przez mamy karmiące (treść oświadczenia poniżej) oraz umowę o poufności.

WAŻNE! W czasie trwania badania nie możesz stosować żadnych produktów, mogących wpływać na skład mikroflory mleka, takich jak: słód jęczmienny, probiotyki (w tym np. jogurty naturalne, zawierające żywe kultury bakterii probiotycznych).